free wysiwyg site maker software

ВЖИВАНІ  НАВАНТАЖУВАЧІ

Aichikikai Techno System (Японія)

AGV-системи CarryBee

Aichikikai Techno System (Японія)

Робокари CarryBee призначені для переміщення вантажів, матеріалів і товарів на виробництві та складах.

YUASA (Японія)

Тягові батареї до електрокарів

YUASA (Японія)

GS Yuasa — всесвітньо відомий виробник акумуляторів для виделкових електричних навантажувачів.

Nitto Kohki (Японія)

Металообробний інструмент

NITTO KOHKI (Японія)

NITTO KOHKI — провідний виробник  металообробного обладнання та професійного інструменту.

KUKEN (Японія)

Пневматичний інструмент

KUKEN (Японія)

Легендарна компанія KUKEN — виробник унікального пневматичного інструменту, що не має аналогів. 

VESSEL (Японія)

Професійний ручний інструмент

VESSEL (Японія)

Технологіі VESSEL — це більш ніж 80 років традицій та інновацій лідера у виробництві інструменту.

TONE (Японія)

Професійний ручний інструмент

TONE (Японія)

Пристосування і інструменти TONE — це передові технології, жорсткий контроль якості і нестримний пошук.

Burke Industrial Coatings (США)

Рідка нержавіюча сталь

Burke Industrial Coatings (США)

Ефективний період корозійної стійкості покриттів "Рідка нержавіюча сталь" перевищує 40 років.

Stuc-O-Flex International (США)

Фінішна акрилова штукатурка

Stuc-O-Flex International (США)

Жодна інша компанія не пропонує більш широкий вибір акрилових еластичних покриттів для стін.

AGV-системи CarryBee

КАТАЛОГ  ФОРМА НА ЗАПИТ
Aichikikai Techno System — дочірня компанія Nissan, яка виробляє двигуни і трансмісій для легковиків цієї групи.
Іншим важливим напрямком діяльності Aichikikai є виробництво автоматично керованих транспортних засобів і систем логістики (AGV) для виробничих і складських приміщень. Випускаються такі робокари (більш поширена назва AGV-продуктів) під брендом CarryBee. Вони призначені для переміщення вантажів, матеріалів або товарів у виробничому процесі або складському господарстві. Рух за маршрутом програмується в електронних блоках управління і коригується за допомогою магнітної смуги на підлозі приміщення або за допомогою лазера.
Робокари використовуються як вантажні візки, як тягачі і як виделкові навантажувачі. Вони працюють без участі оператора 24 години на добу і здатні самостійно заряджатися та навіть здійснювати заміну акумулятора.
Як правило, AGV-системи CarryBee окупаються протягом 1-2 років, даючи надалі значну економію. Крім того, вони дозволяють оптимізувати логістичні операції.
Детальна інформація наведена на сайті http://www.aiki-tcs.co.jp/.

Тягові батареї YUASA

КАТАЛОГ
Компанія UA TRADE INTERMEDIARY є представником в Україні японської компанії GS Yuasa Corporation — виробника тягових акумуляторних батарей для виделкових електричних навантажувачів.
Виробництво тягових батарей YUASA базується на використанні найновіших технологій та забезпечує неперевершену якість.
Продукція цієї компанії — це 70% ринку Японії, а бренд YUASA добре відомий у всьому світі.
Продукція GS Yuasa Corporation постачається у вигляді окремих модулів різного номіналу з набором з'єднувальних елементів і проводів відповідно до міжнародного стандарту JIS (Japan Industrial Standards). За бажанням замовника модулі можна скомпонувати в повний акумулятор і помістити в металевий корпус.
Тягові батареї YUASA випускаються для всіх марок японських електричних навантажувачів, а також для виробників такої техніки з інших країн Південно-Східної Азії, які використовують стандарт JIS.
Детальна інформація наведена на сайті http://www.gs-yuasa.com/en/.

Інструмент NITTO KOHKI 

КАТАЛОГ

Ми представляємо в Україні провідного світового виробника пневматичного і електричного професійного металообробного обладнання та інструменту NITTO KOHKI.


В асортименті виробів компанії магнітні свердлильні верстати, корончасті свердла, прес-перфоратори, фаскознімачі, шліфувальний інструмент, пневматичні дрилі, пружинні балансири, електричні викрутки Delvo, компресори Medo і багато іншого.


Детальна інформація наведена на сайті http://www.nitto-kohki.co.jp/e/index.html.

Інструмент KUKEN Co. Ltd. 

КАТАЛОГ

Фірма KUKEN Co. Ltd. — це легендарний виробник пневматичного інструменту. Вона застосовує найновіші іноваційні технолгії для створення виробів, аналогів яким на сьогодняшній день немає ніде в світі.


Зокрема, останнім досягненням KUKEN є комп'ютеризований гайковерт серії PTS с точним налаштуванням крутного моменту.

Детальна інформація наведена на сайті http://www.kuken.co.jp/en/.

Ручний інструмент VESSEL

КАТАЛОГ
Кожен може бути професіоналом! Це девіз компанії VESSEL. Під цим гаслом створюються оптимальні з точки зору споживача ручні інструменти. Технологіі VESSEL, які базуються на більш ніж 80 роках традицій та інновацій, роблять компанію одним з лідерів у виробництві інструменту в Японії та світі.

VESSEL виробляє унікальні інструменти: викрутки з храповим механізмом, високоточні викрутки, викрутки зі змінними бітами, молотки, промислові ножі і склорізи і т.і.


Інженери VESSEL витрачають значну частину свого часу на розробку інструментів нового покоління, вкладаючи в свою роботу досвід і вміння, накопичені компанією протягом багатьох років.

Продукція компанії — це 3 основні сегменти: ручний інструмент, індустріальні біти та пневмоінструмент.

 Детальна інформація наведена на сайті https://www.vessel-europe.com/products/.

Ручний інструмент TONE

КАТАЛОГ

Продукція TONE  — це передові технології, жорсткий контроль якості і дух нестримного творчого пошуку. TONE розвиває і реалізує нові можливості, випускаючи пристосування для кріплення і виробничі інструменти:

— електричні гайковерти з контролем по крутному моменту на основі кращих електронних технологій;

— функціональні, з прекрасним дизайном ключі зі змінними насадками;

— створені на основі титанового сплаву, нержавіючої сталі, алюмінію і інших металів (що рідко застосовуються в звичайних виробах) інструменти, які допомагають там, де не можна використовувати звичайний інструмент.

TONE виробляє ручний слюсарний інструмент (гайкові ключі, торцеві головки, тріскачки, губцевий інструмент, молотки, викрутки), набори інструменту, візки з інструментом для автосервісів, динамометричний інструмент (електронні динамометричні ключі, динамометричні ключі під торцеву головку, розсувні динамометричні ключі, прилад для перевірки крутного моменту динамометричних ключів), механічні підсилювачі крутного моменту (мультиплікатори моменту), електричні гайковерти з установкою крутного моменту.

Детальна інформація наведена на сайті http://www.tonetool.co.jp/english/products/.

Рідка нержавіюча сталь

КАТАЛОГ
Фірма УКРАЇНСЬКЕ ТОРГІВЕЛЬНЕ ПОСЕРЕДНИЦТВО представляє в Україні виробника антикорозійного покриття "Рідка нержавіюча сталь" компанії Burke Industrial Coatings (США), яка є підрозділом SPEC Co. Ltd. (Японія).
Починаючи з 1948 року, компанія Burke Industrial Coatings спеціалізується на проектуванні і створенні систем покриття, перш за все в галузі машинобудування для виробників готового обладнання, механізмів, машин тощо.
Більшість технологій зосереджена навколо виробів на водній основі з використанням в якості базової речовини пластівців 316L нержавіючої сталі. Унікальні властивості цього матеріалу дозволили компанії створити основне в лінійці продуктів покриття "Superlife 316®. Рідка нержавіюча сталь" (U.S. Patent № 4,444,937).
Оскільки нержавіюча сталь — це інертнй матеріал, покриття на його основі мають виняткову корозійну і хімічну стійкість, а також відмінний погодний опір і опір тертю. Покриття "Рідка нержавіюча сталь" має найбільший термін служби в найекстремальніших умовах експлуатації серед інших антикорозійних покриттів. Ефективний період його корозійної стійкості перевищує 40 років.
Детальна інформація наведена на сайті https://burkeindustrialcoatings.com/.

Фінішна акрилова штукатурка

КАТАЛОГ
Фірма УКРАЇНСЬКЕ ТОРГОВЕ ПОСЕРЕДНИЦТВО є представником в Україні японської компанії SPEC Co. Ltd., виробника матеріалів і покриттів для вертикальних стін.
Компанія Stuc-O-Flex International (США), що належить SPEC Co. Ltd., створила перше в будівельній індустрії повітропроникне високоеластичне акриловое покриття ще в 1983 році. Пізніше наукові дослідження тривали в області створення протидощового захисного екрану вертикальних стін, штукатурки, каменю, системи зовнішньої теплоізоляції, зовнішньої обшивки будівель. Це були безпрецедентні для того часу матеріали.
Поза конкуренцією продукція Stuc-O-Flex International і сьогодні. Жодна інша компанія не пропонує більш широкий вибір матеріалів та варіантів конфігурації для облицювання стін.
Детальна інформація наведена на сайті http://www.stucoflex.com/.

Фірма UA TRADE INTERMEDIARY (УКРАЇНСЬКЕ ТОРГІВЕЛЬНЕ ПОСЕРЕДНИЦТВО) почала свою діяльність в 2002 році як підприємство по ремонту и продажу різних видів вантажної техніки таких популярних брендів як Linde, Toyota, JCB, Manitou, Jungheinrich, Still, Nissan, Hyster, Yale, CAT та Bobcat.


С того часу цей напрямок є приорітетом компанії. За півтора десятиліття до нього додалися нові види діяльності і нові бізнес-партнери. Сьогодні ми представляємо в Україні всесвітньо відомі компанії Nitto Kohki (Японія), GS YUASA (Японія), Tone (Японія), Vessel (Японія), SPEC Co. Ltd (Японія), Aichikikai Techno System (Японія), Kuken (Японія) і Rotax (Австрія).